Ravak

Spoločnosť RAVAK sa zameriava na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodáva vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantuje svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých svojich výrobkov.

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je primárnym cieľom spoločnosti RAVAK. Svojim zákazníkom pravidelne predstavuje domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberá také štúdiá, ktoré úspešne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.


www.ravak.sk