Letáky a katalógy

NOVÉ! Katalóg Exclusive 2020

V tomto katalógu nájdete tie najkrajšie najmodernejšie a najluxusnejšie kolekcie od najprestížnejších dodávateľov sveta. Každú kolekciu sme vyberali tak, aby konkrétne produkty v kolekcii spĺňali tie najvyššie kritéria kvality. Všetky obklady a dlažby sú certifikované a rektifikované. Všetky dlažby sú samozrejme aj mrazuvzdorné. Možno ste sa s tým ešte nikdy nestretli, ale v mnohých kolekciách si budete môcť dokonca sami určiť, akú povrchovú úpravu vašej vysnívanej dlažby či obkladu chcete. V našom katalógu zistíte, že matný alebo lesklý povrch nie je ani z ďaleka jediná možnosť. Pripravte sa na to, že možno si nebudete hneď vedieť vybrať. Veď kto by aj vedel, keď niektoré kolekcie ponúkajú až 12 rôznych farebných odtieňov. Vybrali ste si už konečne svojho favorita? Rozhodovanie nekončí. Aký formát sa vám najviac páči? Ste zástancom štandardných veľkostí dlažieb alebo túžite po gigantických monolitoch? Je to len na vás. V monhých kolekciách si môžete vybrať až z 8 rôznych formátov.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

NOVÉ! Leták september – november 2019

Ceny v tomto letáku sú platné od 16.9.2019 do 15.11.2019 pre predajne Michalovce a Košice.

Prelistovať leták alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Svet dlažieb 2019

Už tradične ako každý rok vám prinášame katalóg z edície „SVET DLAŽIEB“, v ktorom opäť nájdete množstvo nových a atraktívnych kolekcií pre vaše unikátne projekty, stavby a rekonštrukcie.
V tomto jedinečnom katalógu nájdete výber tých najžiadanejších kolekcií dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny, inšpirované samotnou prírodou, sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo vašich domoch, bytoch, kanceláriách. Množstvo farieb, odtieňov, dekórov a rozmerov vám dáva nekonečný priestor pre vytvorenie unikátnych projektov.
V katalógu nájdete kolekcie určené pre použitie v interiéroch aj exteriéroch, či už ako dlažby, obklady, fasádne prvky alebo zaujiímavé dekorácie.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2019-2020

Opäť k Vám prichádzame s jedinečným katalógom produktov z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov. Tento katalóg je spracovaný tak, aby korešpondoval so stojanom, na ktorom sú vystavené produkty tohto popredného výrobcu. Týmto spôsobom je orientácia a výber produktov veľmi jednoduchá a rýchla. V tomto katalógu nájdete množstvo inšpirácií za vynikajúce ceny nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované najmä kameňom a drevom, ktoré sú najžiadanejšie na trhu. Veľký výber rozmerov, odtieňov, dekoračných prvkov a kvalita použitých materiálov, je zárukou Vašej spokojnosti.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Prestige Line 2019

Na začiatku bol nápad….
… vytvoriť výnimočný katalóg exkluzívnych obkladov a dlažieb za výhodné ceny

V spolupráci s popredným európskym producentom – značkou TUBADZIN sa nám to podarilo. Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu. Katalóg v sebe spája tri veľké skupiny obkladov a dlažieb, ktoré sú na trhu známe ako kolekcie značiek Prestige Line, Prestige Line Plus a Maciej Zien. Je to výber štýlových, moderných a hlavne nadčasových kolekcií, ktoré v kombinácii s výbornou kvalitou, zaujímavou cenou a atraktívnym dizajnom dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Tubadzin 2019

Spoločnosť Tubadzin je na európskom trhu dlhodobo lídrom v produkcii obkladov a dlažieb. Neustály dopyt klientov po nových farbách, vzoroch či rozmeroch núti dizajnérov Tubadzinu transformovať tieto požiadavky do svojich návrhov a následne aj do produkcie. Tak ako každý rok, aj tentoraz, Vám prinášame výber tých najpredávanejších a najžiadanejších kolekcií. Nechatje sa unášať na vlnách fantázie, prezrite si katalóg dôkladne a vyberte si svoju vysnívanú kúpeľňu. S nami sa Vaše sny menia na skutočnosť.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Nova Ceramica 2018

Prinášame Vám nový katalóg obkladov a dlažieb z dielne fabriky „NOVA CERAMICA“. Nájdete tu množstvo inšpirácií nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované samotnou prírodou. Jemné pastelové farby a široká paleta odtieňov produktov tejto fabriky sú reakciou na súčasné trendy v dizajne kúpeľní a interiérov. Výhodné ceny, kvalita použitých materiálov a dostupnosť produktov sú zárukou Vašej spokojnosti.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Ceramika Konskie 2018

 

 

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Exteriér 2017-2018

Prinášame Vám katalóg zameraný predovšetkým na obklady, dlažby a fasádne prvky pre Vaše exteriéry. Je to prvý katalóg svojho druhu. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií ako si veľmi efektívne, štýlovo a hlavne za veľmi výhodné ceny skrášliť fasádu svojho domu, prípadne stenu balkóna či terasy.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Baukeramika 2017

Prelistujte si náš nový katalóg s názvom Baukeramika, ktorý Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.
Produktami v tomto katalógu Vám ponúkame komplexné riešenie pre Vašu stavbu, rekonštrukciu, prípadne iný projekt, ktorý si vyžaduje keramické obklady a dlažby.
Zalistuje a nechajte sa inšpirovať širokou ponukou za výhodné ceny.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Mei 2017

Nemecká kvalita a precíznosť sú charakteristickými znakmi všetkých výrobkov tohto výrobcu. Od dobre premysleného návrhu cez moderné postupy až po majstrovský výkon venuje spoločnosť pozornosť každému aj tomu najmenšiemu detailu tak, aby vytvorila produkt, ktorý budete radi používať po mnoho nasledujúcich rokov.

Od samého začiatku spoločnosť prikladá veľký význam inováciám v každej fáze výroby. Všetky procesy sú spúšťané so skutočnou nemeckou precíznosťou. Z tohto dôvodu, po celé roky produkty značky Meissen boli vyberané najnáročnejšími užívateľmi – ľuďmi, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu v pôvodnej podobe.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg AB 2017

Prinášame Vám nový exkluzívny katalóg obkladov a dlažieb z dielne významného španielskeho producenta Azulejos Benadresa.

Tento katalóg je plný noviniek zo sveta dizajnu a architektúry a pevne veríme, že sa stane bohatým zdrojom inšpirácií a nápadov pri plánovaní Vašich projektov. Starostlivo vybrané kolekcie sú inšpirované prírodnými materiálmi. Zaujímavé rozmery jednotlivých kolekcií sú odpoveďou výrobcu na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Nájdete tu obklady a dlažby inšpirované kameňom, drevom, betónom a mnohými inými materiálmi. Každá kolekcia je obohatená extravagantným dekórom, ktorý dotvára celkový harmonický vzhľad a estetiku projektu.

Štýlový dizajn, žiadané rozmery kolekcií a výhodné ceny sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov. Veríme, že tento katalóg sa stane užitočným poradcom rpi výbere tých správnych materiálov vo Vašich nadčasových projektoch.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf