Letáky a katalógy

NOVÉ! Leták september – november 2018

Ceny v tomto letáku platia len pre predajne Michalovce a Košice.

Prelistovať leták alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Svet dlažieb 2018

Už tradične ako každý rok vám prinášame katalóg z edície „SVET DLAŽIEB“, v ktorom opäť nájdete množstvo nových a atraktívnych kolekcií pre vaše unikátne projekty, stavby a rekonštrukcie. V tomto jedinečnom katalógu nájdete výber tých najžiadanejších kolekcií dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny, inšpirované samotnou prírodou, sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo vašich domoch, bytoch, kanceláriách. Množstvo farieb, odtieňov, dekorov a rozmerov vám dáva nekonečný priestor pre vytvorenie unikátnych projektov. V katalógu nájdete kolekcie určené pre použitie v interiéroch aj exteriéroch, či už ako dlažby, obklady, fasádne prvky
alebo zaujímavé dekorácie.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Nova Ceramica 2018

Prinášame Vám nový katalóg obkladov a dlažieb z dielne fabriky „NOVA CERAMICA“. Nájdete tu množstvo inšpirácií nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované samotnou prírodou. Jemné pastelové farby a široká paleta odtieňov produktov tejto fabriky sú reakciou na súčasné trendy v dizajne kúpeľní a interiérov. Výhodné ceny, kvalita použitých materiálov a dostupnosť produktov sú zárukou Vašej spokojnosti.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Ceramika Konskie 2018

 

 

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Tubadzin 2018

Skupina Tubądzin je jedným z vedúcich poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb. Od začiatku pôsobnosti cieľavedome rozvíja svoju ponuku výrobkov a prispôsobuje sa náročným potrebám rôznych skupín zákazníkov. Každý výrobok spoločnosti spĺňa najprísnejšie európske štandardy. V rámci zákazníckeho servisu sme
skrátili termíny dodávok obkladov a dlažieb na minimum, čo umožňuje našim zákazníkom čo najskôr realizovať svoje projekty. Tento katalóg obsahuje starostlivo vybrané kolekcie, ktoré oslovia širokú skupinu zákazníkov. Moderný, nadčasový dizajn splní predstavy aj tých najnáročnejších klientov.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2018

V roku 2018 k Vám opäť prichádzame z katalógom z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov. Tento katalóg je spracovaný tak, aby korešpondoval so stojanom, na ktorom sú vystavené produkty tohto popredného výrobcu. Týmto spôsobom je orientácia a výber produktov veľmi jednoduchá a rýchla. V tomto katalógu nájdete množstvo inšpirácií za vynikajúce ceny nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre
Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované najmä kameňom a drevom, ktoré sú najžiadanejšie na trhu. Veľký výber rozmerov, odtieňov, dekoračných prvkov a kvalita použitých materiálov, je zárukou Vašej spokojnosti.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Exteriér 2017-2018

Prinášame Vám katalóg zameraný predovšetkým na obklady, dlažby a fasádne prvky pre Vaše exteriéry. Je to prvý katalóg svojho druhu. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií ako si veľmi efektívne, štýlovo a hlavne za veľmi výhodné ceny skrášliť fasádu svojho domu, prípadne stenu balkóna či terasy.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Baukeramika 2017

Prelistujte si náš nový katalóg s názvom Baukeramika, ktorý Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.
Produktami v tomto katalógu Vám ponúkame komplexné riešenie pre Vašu stavbu, rekonštrukciu, prípadne iný projekt, ktorý si vyžaduje keramické obklady a dlažby.
Zalistuje a nechajte sa inšpirovať širokou ponukou za výhodné ceny.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg Mei 2017

Nemecká kvalita a precíznosť sú charakteristickými znakmi všetkých výrobkov tohto výrobcu. Od dobre premysleného návrhu cez moderné postupy až po majstrovský výkon venuje spoločnosť pozornosť každému aj tomu najmenšiemu detailu tak, aby vytvorila produkt, ktorý budete radi používať po mnoho nasledujúcich rokov.

Od samého začiatku spoločnosť prikladá veľký význam inováciám v každej fáze výroby. Všetky procesy sú spúšťané so skutočnou nemeckou precíznosťou. Z tohto dôvodu, po celé roky produkty značky Meissen boli vyberané najnáročnejšími užívateľmi – ľuďmi, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu v pôvodnej podobe.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalóg AB 2017

Prinášame Vám nový exkluzívny katalóg obkladov a dlažieb z dielne významného španielskeho producenta Azulejos Benadresa.

Tento katalóg je plný noviniek zo sveta dizajnu a architektúry a pevne veríme, že sa stane bohatým zdrojom inšpirácií a nápadov pri plánovaní Vašich projektov. Starostlivo vybrané kolekcie sú inšpirované prírodnými materiálmi. Zaujímavé rozmery jednotlivých kolekcií sú odpoveďou výrobcu na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Nájdete tu obklady a dlažby inšpirované kameňom, drevom, betónom a mnohými inými materiálmi. Každá kolekcia je obohatená extravagantným dekórom, ktorý dotvára celkový harmonický vzhľad a estetiku projektu.

Štýlový dizajn, žiadané rozmery kolekcií a výhodné ceny sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov. Veríme, že tento katalóg sa stane užitočným poradcom rpi výbere tých správnych materiálov vo Vašich nadčasových projektoch.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf