• Dlažba Legno del Notaio
    Dlažba Legno del Notaio

Pri zariaďovaní svojej domácnosti iste dbáte nielen o funkčnosť, ale tiež o dizajn. Ak hľadáte kvalitnú dlažbu, ktorá dodá vášmu interiéru punc luxusu a originality, máme pre vás vynikajúcu správu. Prinášame vám výnimočnú akciu na exkluzívnu dlažbu talianskej značky LaFaenza.

Čím je dlažba Legno del Notaio výnimočná?

Gresová dlažba Legno del Notaio je vernou imitáciou dreva. O tom, že sa nejedná o drevo, ale je to skutočne dlažba, sa budete musieť presvedčiť dotykom. Inšpiráciou pre vznik tejto originálnej dlažby boli historické talianske budovy. Práve tu tvorcovia objavili unikátnu podlahu z teakového dreva, ktorá bola už viac ako 50 rokov položená v kancelárii miestneho notára.

Táto historická podlaha sa stala vzorom pre vznik luxusnej dlažby v štyroch farebných odtieňoch – prírodný teak, béžový teak, tmavý béžový teak a starý teak. Vybrať si tak môžete odtieň, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu domovu. Dlažba je vhodná do všetkých priestorov. Či už do kúpeľne, kuchyne, predsiene alebo dokonca obývacej izby. To, ktorý kúsok vášho domova si vďaka nej zútulníte, je len na vás.

Luxusná dlažba imitácia dreva

Aká je cena?

Vďaka našej výnimočnej akcii je teraz táto luxusná dlažba dostupná naozaj pre každého. Pripravili sme si pre vás 61%-nú zľavu a tak vás štvorcový meter dlažby Legno del Notaio bude stáť len 29,90€. Dlažbu máme na sklade. Prevziať si ju teda môžete prakticky okamžite. Ale pozor! Cena pre vás môže byť ešte nižšia.

Využite akciu „Notár“ a ušetrite ešte viac!

Ako na to? Stačí, ak navštívite našu predajňu v Michalovciach a pri nákupe dlažby si s heslom „notár“ uplatníte dodatočnú zľavu. Takto bude konečná cena za m2 len 27,90€. Ak sa vám táto unikátna dlažba páči, určite nečakajte. Akcia sa nemusí opakovať a zásoby sa rýchlo míňajú!