Kariéra

Rád tvoríš grafiku a už ťa nebaví robiť ju z domu? Hľadáš uplatnenie v perspektívnej a dynamickej obchodnej spoločnosti?

Ak sa s programami, ako Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, prípadne Adobe Premiere stretávaš na dennom poriadku, si to možno práve ty, koho hľadáme.

Ak si navyše:

  • šikovný
  • flexibilný
  • kreatívny
  • aktívny šofér
  • človek s dobrou odolnosťou voči stresu
  • ten, kto si vie zoradiť priority v práci
  • so zmyslom pre poriadok a štruktúru

Neváhaj a pošli nám svoje CV a ukážky svojej práce čo najskôr na marketing@ingema.sk.

Náplň práce:

  • kreatívny návrh a grafické spracovanie
    • katalógov
    • letákov
    • plagátov
    • bannerov
    • bigboardov a billboardov
  • vytváranie obsahu pre sociálne siete
  • organizovanie firemných eventov
  • koordinovanie reklamných kampaní
  • spolupráca s médiami (televízia, rádio, tlačoviny)

Ideálne predpoklady a požiadavky:

  • aktívna znalosť programov
    • Adobe Indesign – expert
    • Adobe Illustrator – expert
    • Adobe Photoshop – expert
    • Adobe Premiere – pokročilý
    • Ms Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) – expert
  • On-line marketing – pokročilý
  • Organizovanie firemných eventov
  • vodičský preukaz B – aktívny vodič
  • anglický jazyk – aktívne
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti v reklame sú veľkou výhodou

Čo ťa čaká:

  • výhodné platové podmienky (podľa skúseností)
  • úväzok na trvalý pracovný pomer
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
  • práca v stabilnej spoločnosti s 25 ročnými skúsenosťami
  • príjemné pracovné prostredie
  • mladý a dynamický kolektív
  • klimatizované priestory
  • služobný telefón
  • priestor pre osobnostný a profesionálny rast

Možný termín nástupu: ASAP

Svoje CV a ukážky svojej práce pošli čo najskôr na marketing@ingema.sk.

Môžeš sa odprezentovať aj krátkym prezentačným videom, alebo iným kreatívnym spôsobom.

Je to na tebe.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponuky práce zverejňujeme na portáli profesia.sk