Kúpeľňové štúdio

Kúpeľňové štúdio Inspiro design House Košice

V našom showroome v Košiciach nájdete takmer 60 reálnych kúpeľní pre Vašu inšpiráciu. Ingema ponúka široký sortiment tovarov z ktorého veľké množstvo je okamžite k odberu v Michalovciach. Osloví Vás množstvo vyvzorkovaných materiálov, ukážkové kóje s najnovšími trendmi, kde určite nájdete tie pravé obklady a dlažby, vane, sprchovacie kúty a boxy, wellness, sauny, WC, umývadlá, doplnky či kúpeľňový nábytok.

[vrview img=“https://www.ingema.sk/wp-content/uploads/2014/09/SAM_100_0017.jpg“ pimg=“https://www.ingema.sk/wp-content/uploads/2014/09/mi-01-th.jpg“ width=“200″ height=“130″ ]

Všetci naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú medzinárodných veľtrhov, prezentácií svetových noviniek a odborných školení. Našim cieľom je prinášať najnovšie trendy v oblasti materiálov, vybavenia kúpeľní a interierového dizajnu s dôrazom na spokojnosť zákazníka.

OBKLADY A DLAŽBY DO KÚPEĽNE

Či už snívate o svetlej alebo tmavej kúpeľni, o kúpeľni luxusnej, modernej, klasickej alebo pestrej, v Ingeme si určite vyberiete. V ponuke máme obklady a dlažby do kúpeľne od výrobcov Tubadzin, Grespania, Atlas Concorde, Villeroy & Boch, Ceramika Gres a ďalších.

Pre našich zákazníkov ponúkame ako bonusovú službu 3D vizualizáciu kúpeľní. Naši dizajnéri Vám podľa predložených projektov alebo pôdorysov miestností, zvolených obkladov a dlažieb, sanity, nábytku a ďalších doplnkov vymodelujú čo najvernejší 3D model Vašej budúcej kúpeľne. Zapracujú do neho všetky Vaše predstavy a požiadavky, vizualizáciu Vám farebne vytlačia spolu s rozpisom a množstvami použitých materiálov a vy tak nemusíte tráviť hodiny nad rozmiestnením a kalkuláciou materiálov.

Pre náročnejších klientov ako prvý na Slovensku prinášame možnosť využiť 3D štúdio, ktoré sme v spolupráci so spoločnosťou Ceramika Paradyż vybudovali v priestoroch showroomu v Michalovciach. Princípom štúdia je prenesenie 3D vizualizácie, ktorú Vám vypracujú naši dizajnéri na plátno 3D kina, kde sa s využitím 3D stereoskopickej technológie ocitnete priamo uprostred Vašej búducej kúpeľne skôr ako položíte prvú obkladačku.

Kúpeľne Inspiro design House Košice