Partneri na developerských projektoch

logo-zizkovaAk ste sa rozhodli pre bývanie, ktoré

• je najšetrnejšie k životnému prostrediu
• je ohľaduplné k Vašej peňaženke
• rešpektuje Vaše súkromie
• a máte to všade na skok

náš štýlový projekt ŽIŽKOVA je určený práve Vám.

Bytový (polyfunkčný) dom s 37 bytmi rôznych veľkostí na piatich poschodiach s 5 obchodnými priestormi na prízemí, 4 priestrannými kancelárskymi priestormi, všetko dostupné štyrmi samostatnými vchodmi. V suteréne sú pre Vás k dispozícii parkovacie miesta aj pivnice, s priamym prístupom do jednotlivých objektov prostredníctvom 4 výťahov alebo schodísk. Na teréne sú pre Vás pripravené ďalšie parkovacie možnosti. Bytový (polyfunkčný) dom je rozdelený do dvoch ramien – „A“ severné a „B“ západné. Všetky objekty nachádzajúce sa v ňom sú určené výlučne na predaj.


paseo-logoDoprajte si bývanie budúcnosti

PASEO Development

Firma PASEO Development vznikla v septembri 2013 ako výsledok dvoch vzájomných predstáv zakladajúcich spoločníkov o tom, aké bývanie chceli svojim klientom ponúknuť.

Prvým – a veľmi úspešným – projektom spoločnosti PASEO Development na trhu výstavby developerských projektov určených na bývanie bol v roku 2016 bytový dom ViLLA Kalvária v Košiciach. Spoločnosť sa orientuje na oblasť výstavby energeticky úsporných a technologicky výnimočných bytových domov.