Ceramika Paradyz

Ceramika Paradyz je poľským výrobcom keramických obkladov a dlažieb najvyššej kvality vhodných do kúpeľne, kuchyne, spoločenskej miestnosti a tiež na vonkajšie použitie.

V priebehu viac ako dvadsiatich rokov existencie, vytvorila skupina Paradyz kompaktný rozpoznateľný štýl. Pre výrobky je charakteristický inovatívny dizajn, dôraz na prepracovanosť detailov a široká ponuka kompletných kolekcií obkladov a dlažieb ako aj ozdobných prvkov v mnohých rozmeroch. To dáva prakticky neobmedzené možnosti pri zariaďovaní rôznorodých interiérov. Spoločnosť kladie dôraz na modernú technológiu – ako prvý výrobca v Poľsku a ako jeden z mála na svete vlastní inovačnú technológiu zdobenia obkladov a dlažieb pomocou digitálnej tlače, čo umožňuje dosiahnuť neobvyklé precízne dizajnové efekty. V ponuke nájdete tiež unikátne kolekcie kalibrovaných dlažieb v rozmeroch 97,7 x 32,5 cm a ekologické dlažby FIT, vyrábané inovačnou metódou stenšenia, ktoré majú hrúbku len 7,2 mm.

Očakávania trhu spoločnosť naplnila diverzifikáciou už tak širokej ponuky výrobkov. V súčasnosti prebieha vývoj pod tromi značkami – Kwadro, Ceramika Paradyz a v prémiovej značke My Way Paradyz Group. Kwadro ponúka tradičné vzory za dobrú cenu a vo vysokej kvalite prevedenia. Paradyz je najrozsiahlejšia značka, ktorá obsahuje kolekcie s najväčším výberom dekoračných vzorov a dizajnov s využitím v rozmanitých interiéroch. My Way Paradyz Group ponúka keramické výrobky, v ktorých sa spájajú najmodernejšie technológie s umeleckým dizajnom a je určená najnáročnejším zákazníkom, ktorí ocenia možnosť uplatnenia vlastného štýlu.

Katalógy obkladov a dlažieb na stránkach výrobcu

Otvoriť e-shop Oklady a dlažby – Ceramika Paradyz