Ragno

ragno logo bigRagno je talianský výrobca obkladov a dlažieb. Ponuka materiálov Ragno je charakterizovaná presnými a spoľahlivými riešeniami, sú nadčasové a neustále sa vyvíjajú a prispôsobujú preferenciám zákazníkov i trhu. Ragno ponúka kompletný sortiment, flexibilné riešenia ako pre domácnosti, tak pre komerčné priestory.

Kolekcia Ragno pokrývajú širokú škálu potrieb zákazníka: precízna výrobná technika, rôznorodý dizajn, široká škála formátov. Od efektu mramoru, dreva až k luxusným lesklým materiálom. Najrôznejšie dekory pre vytvorenie štýlového domova, vintage kúpeľne, elegantné spa, minimalistické kancelárie či romantické vonkajšie usadlosti.

Heslom, ktorým sa spoločnosť Ragno riadi je: „Milovať keramiku znamená rešpektovať prírodu.“ Pri svojej výrobnej stratégii sa preto zaoberá otázkou ekologickej výroby. Zodpovedné správanie mieri ako k životnému prostrediu, tak k ľuďom, ktorí sú súčasťou výrobného procesu. Opatrné a racionálne využívanie prírodných zdrojov a energie spoločne s investíciami do sofistikovaných technológií spoločnosti pri výrobe umožňujú minimalizovať dopad na životné prostredie.