Tubadzin

Skupina Tubądzin je jedným z popredných poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb a dominuje na trhu v oblasti inovácií. Už od počiatkov svojej existencie dôsledne vyvíja svoju ponuku výrobkov a snaží sa ju prispôsobiť požiadavkám všetkých skupín zákazníkov. Každý výrobok spĺňa najprísnejšie európske normy. Bohatý sortiment skupiny Tubądzin je v súčasnosti tvorený štyrmi značkami: Tubądzin, Domino, Korzilius a Arte. Každá z týchto značiek vedie svoje vlastné, samostatné produktové rady a kolekcie. Ich rôznorodosť, čo sa týka štýlu, dizajnu, rozmerov a použitia, Vám umožní ich voľné aranžovanie.

Značka Tubądzin je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú unikátne riešenie pre svoje bývanie – štylistom vytvárajúcim interiéry, ktoré Vám dovolia odlíšiť sa. Značka pozostáva z piatich radov výrobkov: Tubądzin, Colour – veľkoformátové obklady a dlažby v sýtych farbách, pastel – určená pre investičné použitie, spĺňajúci mnoho dodatočných noriem, Majolika – inšpirovaná keramikou vyrábanou v stredomorskej oblasti a autorská podznačka Tubądzin – Maciej Zień, vytvorená v dielni známeho poľského módneho návrhára.

Značka Domino je zameraná na jednoduché a štýlové riešenie pre malé priestory za ekonomické ceny. Série tejto značky sú vhodné do všetkých priestorov Vašej domácnosti. Jej hlavnými vlastnosťami sú jednoduchosť, praktickosť a elegancia.

Značka Arte zahájila svoju výrobu v roku 2005 s cieľom kooperovať na európskom stavebnom trhu. Značka zahŕňa viac ako 40 sérii pre riešenie kúpeľni a podlahových plôch. Obsahuje klasické, moderné i minimalistické produkty pre stále náročnejšie požiadavky hobby zákazníkov.

Značka Korzilius siaha svojimi koreňmi až do roku 1846. Skúsenosti piatich generácií remeselníkov, nemecká precíznosť a neustála inovácia výrobných postupov umožňujú ponúknuť širokú škálu produktov: obkladov a dlažieb, terasové systémy, schodnice, klinkier a fasádne obklady, ktoré  dovoľujú zaranžovať každé priestranstvo vo vnútri aj okolo domu.

Katalógy obkladov a dlažieb na stránkach výrobcu

Otvoriť e-shop Obklady a dlažby – Tubadzin

Tubadzin Obsydian
Tubadzin Obsydian
Tubadzin Timbre
Tubadzin Timbre
Tubadzin Abigaile
Tubadzin Abigaile
Tubadzin Biloba
Tubadzin Biloba
Tubadzin Ilma
Tubadzin Ilma
Tubadzin Industria
Tubadzin Industria
Tubadzin Lavish
Tubadzin Lavish
Tubadzin Onis
Tubadzin Onis
Tubadzin Palacio
Tubadzin Palacio
Tubadzin Traviata
Tubadzin Traviata
Tubadzin Tortora
Tubadzin Tortora
Tubadzin Zirconium
Tubadzin Zirconium
Tubadzin Amalia
Tubadzin Amalia
Tubadzin Brave
Tubadzin Brave
Tubadzin Sfumato
Tubadzin Sfumato