Tubadzin

Skupina Tubądzin je jedným z popredných poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb a dominuje na trhu v oblasti inovácií. Už od počiatkov svojej existencie dôsledne vyvíja svoju ponuku výrobkov a snaží sa ju prispôsobiť požiadavkám všetkých skupín zákazníkov. Každý výrobok spĺňa najprísnejšie európske normy. Bohatý sortiment skupiny Tubądzin je v súčasnosti tvorený štyrmi značkami: Tubądzin, Domino, Korzilius a Arte. Každá z týchto značiek vedie svoje vlastné, samostatné produktové rady a kolekcie. Ich rôznorodosť, čo sa týka štýlu, dizajnu, rozmerov a použitia, Vám umožní ich voľné aranžovanie.

Značka Tubądzin je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú unikátne riešenie pre svoje bývanie – štylistom vytvárajúcim interiéry, ktoré Vám dovolia odlíšiť sa. Značka pozostáva z piatich radov výrobkov: Tubądzin, Colour – veľkoformátové obklady a dlažby v sýtych farbách, pastel – určená pre investičné použitie, spĺňajúci mnoho dodatočných noriem, Majolika – inšpirovaná keramikou vyrábanou v stredomorskej oblasti a autorská podznačka Tubądzin – Maciej Zień, vytvorená v dielni známeho poľského módneho návrhára.

Značka Domino je zameraná na jednoduché a štýlové riešenie pre malé priestory za ekonomické ceny. Série tejto značky sú vhodné do všetkých priestorov Vašej domácnosti. Jej hlavnými vlastnosťami sú jednoduchosť, praktickosť a elegancia.

Značka Arte zahájila svoju výrobu v roku 2005 s cieľom kooperovať na európskom stavebnom trhu. Značka zahŕňa viac ako 40 sérii pre riešenie kúpeľni a podlahových plôch. Obsahuje klasické, moderné i minimalistické produkty pre stále náročnejšie požiadavky hobby zákazníkov.

Značka Korzilius siaha svojimi koreňmi až do roku 1846. Skúsenosti piatich generácií remeselníkov, nemecká precíznosť a neustála inovácia výrobných postupov umožňujú ponúknuť širokú škálu produktov: obkladov a dlažieb, terasové systémy, schodnice, klinkier a fasádne obklady, ktoré  dovoľujú zaranžovať každé priestranstvo vo vnútri aj okolo domu.

katalog-tubadzin-2016 NOVÉ! Katalóg Tubadzin 2016

V roku 2016 prichádzame na trh už s piatym vydaním katalógu Tubadzin, ktorý obsahuje obľúbené a najpredávanejšie série obkladov a dlažieb fabriky Tubądzin. Tento katalóg obsahuje starostlivo vybrané kolekcie, ktoré oslovia širokú skupinu zákazníkov. Moderný, nadčasový dizajn splní predstavy aj tých najnáročnejších klientov. Bohatý sortiment Skupiny Tubądzin pozostáva v súčasnosti z troch značiek: Tubądzin, Domino a Arte. Každá z nich zavádza vlastné produktové rady a kolekcie. Ich rozmanitosť, pokiaľ ide o štýl, vzory, formáty a účel, umožňuje zákazníkom úplnú slobodu aranžovania. Značka Tubądzin je pre tých, ktorí hľadajú jedinečné riešenia, skutočný štýl, ktorý pretvára priestor do dokonalosti. Vo výrobných procesoch Tubądzin využíva ultramodernú technológiu a vyberá len tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. Všetky dlažby vyrobené vo fabrikách Tubądzin sú mrazuvzodrné gresy, čo ich predurčuje k všestrannému využitiu v interiéri aj exteriéri.

Prelistovať katalóg alebo stiahnuť vo formáte .pdf

Katalógy obkladov a dlažieb na stránkach výrobcu

Otvoriť e-shop Obklady a dlažby – Tubadzin