Ideal Standard

Ideal_Standard_LogoIdeal Standard International so sídlom v Bruseli je spoločnosť s vedúcim postavením na trhu v rámci kúpeľňových riešení v oblasti sanitárnej keramiky, kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, wellness, nábytku a doplnkov. Okrem uvedených produktov výrobca ponúka aj sprchové kúty a vaničky.

Inovácia sa odráža v celej histórii Ideal Standard. V roku 1969 spoločnosť  vyvinula prvé závesné WC, taktiež prvá predstavila sanitárny akrylát, ako materiál pre výrobu vaní.

Vodovodné batérie Ideal Standard sú vybavené inovatívne patentovanou technológiou Top Fix a Easy Fix, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Tieto dva technologické prvky umožňujú bezproblémovú inštaláciu vodovodných batérií, eliminujú riziko nestability, pretekaniu a tvorby usadenín vápenca a tým výrazne vylepšujú užívateľské vlastnosti po stránke údržby. Inštalácia vodovodnej batérii sa stáva hračkou. Odhadovaná časová úspora montáže je až 65%.
Ideal Standard, má vždy na pamäti očakávania svojich zákazníkov ohľadom údržby a životnosti všetkých svojich výrobkov.  Ponúka mnoho riešení a spôsobov ako ľahko a efektívne výrobky udržiavať a tak predĺžiť aj ich životnosť. Výrobky Ideal Standard sú opatrené dizajnovými prvkami, vďaka ktorým sú odolné, ľahko sa udržujú a rýchlejšie čistia.

Ideal Standard už cez 40 rokov spolupracuje s absolútnou dizajnérsku európskou špičkou. Títo renomovaní dizajnéri premietajú svoju kreativitu do produktov Ideal Standard, ktoré sú technologicky na veľmi pokročilej úrovni a výsledkom sú tak bezkonkurenčné kúpeľňové armatúry, sanitárna keramika a iné kúpeľňové vybavenie.