Drevovýroba

Ingema_LogoHistória drevovýroby sa začala písať v roku 2008, keď sa zo skladu vytvorila dielňa a spoločnosť rozšírila svoju činnosť o výrobu deliacich priečok, kúpeľňového a kancelárskeho nábytku.

Drevo je svojimi vlastnosťami a prirodzenou krásou dodnes nenahraditeľným materiálom, a preto je súčasťou skoro každého stavebného projektu. Z tohto dôvodu firma spolupracuje s rôznymi stavebnými spoločnosťami a ponúka komplexné riešenia sociálnych zariadení pre ich projekty.

Pre našich koncových zákazníkov ponúkame komplexné riešenie zákazkovej výroby nábytku pre kuchyňu, predsieň, obývačku, či detskú izbu. Vyriešime za Vás zameranie interiéru,  spracovanie grafickej vizualizácie profesionálnym dizajnérom, vypracovanie cenovej ponuky ako aj dodanie a profesionálnu montáž. Kuchyne od spoločnosti INGEMA sú plné nápadov a inovácií, ktoré uľahčia prácu v kuchyni, ušetria Váš čas a trpezlivosť. Profesionálne odvedená práca, použitie kvalitných materiálov a kovaní či zabudované spotrebiče renomovaných značiek zaručia Vašej kuchyni dlhodobú funkčnosť a spokojnosť.

 

 

Disponujeme kvalitným strojným vybavením, ktoré je samozrejmosťou pri realizácií čoraz náročnejších a atypických požiadaviek zákazníkov.

Od nášho vzniku si kladieme za cieľ odviezť kvalitne odvedenú prácu a dodávku k absolútnej spokojnosti našich zákazníkov.

Podrobné informácie nájdete na: www.wckabiny.sk