Akcový leták & Katalógy produktov

Katalóg Svet Dlažieb 2021

Unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Prestige Line 2021

 

Nechajte sa unášať na vlnách fantázie. Prezrite si Tubadzin katalóg dôkladne a vyberte si svoju vysnívanú kúpeľňu. S nami sa Vaše sny menia na skutočnosť.

Pozrieť

Katalóg Tubadzin 2021

 

Prinášame výber tých najpredávanejších a najžiadanejších kolekcií. Nechajte sa unášať na vlnách fantázie, prezrite si katalóg dôkladne a vyberte si svoju vysnívanú kúpeľňu.

Pozrieť

Katalóg Arté 2021

Opäť k Vám prichádzame s jedinečným katalógom produktov z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov.

Pozrieť

Katalóg Sanita XXL 2021

V tomto katalógu nájdete bohatý výber sanity, armatúr, kúpeľňového nábytku, zrkadiel ci doplnkov, ktoré spolu s obkladmi a dlažbami dotvoria podpis dokonalosti Vašej novej kúpelne.

 

Pozrieť

Katalóg Dlažieb XXL 2020

Veľkoformátové dlažby majú široké využitie. Je možné, použiť ich v interiéri, tak v exteriéri, na stenu alebo podlahu,
na fasádu ako aj na obklad kuchynskej dosky alebo nábytku.

 

Pozrieť

Katalóg Tubadzin Prestige Line 2020

Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Baukeramika 2020

Katalóg Baukeramika Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

 

Pozrieť

Katalóg Exclusive 2020

Najkrajšie najmodernejšie a najluxusnejšie kolekcie od najprestížnejších dodávateľov sveta. Každú kolekciu sme vyberali tak, aby konkrétne produkty v kolekcii spĺňali tie najvyššie kritéria kvality.

 

Pozrieť

Katalóg Exteriér 2017-2018

Prinášame Vám katalóg zameraný predovšetkým na obklady, dlažby a fasádne prvky pre Vaše exteriéry. Je to prvý katalóg svojho druhu. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií ako si veľmi efektívne, štýlovo a hlavne za veľmi výhodné ceny skrášliť fasádu svojho domu, prípadne stenu balkóna či terasy.

 

Pozrieť