Akcový leták & Katalógy produktov

Akciový leták 09-2020

 

Veľký výpredaj obkladov a dlažieb. Nakupujte pohodlne v našom e-shope. Najväčšie skladové zásoby na Slovensku.

Pozrieť

Katalóg Dlažieb XXL 2020

Veľkoformátové dlažby majú široké využitie. Je možné, použiť ich v interiéri, tak v exteriéri, na stenu alebo podlahu,
na fasádu ako aj na obklad kuchynskej dosky alebo nábytku.

 

Pozrieť

Katalóg Svet Dlažieb 2020

Unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Tubadzin Prestige Line 2020

Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Tubadzin 2020

 

Prinášame výber tých najpredávanejších a najžiadanejších kolekcií. Nechajte sa unášať na vlnách fantázie, prezrite si katalóg dôkladne a vyberte si svoju vysnívanú kúpeľňu.

Pozrieť

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2020

Opäť k Vám prichádzame s jedinečným katalógom produktov z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov.

Pozrieť

Katalóg Baukeramika 2020

Katalóg Baukeramika Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

 

Pozrieť

Katalóg Exclusive 2020

Najkrajšie najmodernejšie a najluxusnejšie kolekcie od najprestížnejších dodávateľov sveta. Každú kolekciu sme vyberali tak, aby konkrétne produkty v kolekcii spĺňali tie najvyššie kritéria kvality.

 

Pozrieť

Katalóg Svet dlažieb 2019

Výber tých najžiadanejších kolekcií dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny, inšpirované samotnou prírodou, sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo vašich domoch, bytoch, kanceláriách.

 

Pozrieť

Katalóg Exteriér 2017-2018

Prinášame Vám katalóg zameraný predovšetkým na obklady, dlažby a fasádne prvky pre Vaše exteriéry. Je to prvý katalóg svojho druhu. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií ako si veľmi efektívne, štýlovo a hlavne za veľmi výhodné ceny skrášliť fasádu svojho domu, prípadne stenu balkóna či terasy.

 

Pozrieť