Obklady a dlažby Cerrad
Obklady a dlažby Cerrad

Obklady a dlažby Cerrad.

Už viac ako dvadsať rokov vytvára spoločnosť Cerrad jedinečné kamenné a klinkerové dlaždice, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy – z hľadiska dizajnu aj kvality. Profesionalita, inovácia, návrhy vytvorené s novým pohľadom na moderný dizajn – to sú základné piliere činnosti Cerrad, ktoré sú základom dynamického rozvoja. Pomáhajú vytvárať produkty, ktoré dokonale zodpovedajú moderným trendom. Špecifický prístup k dizajnu môže byť vynikajúcou inšpiráciou pre architektov, návrhárov interiérov a investorov, ktorí sa zameriavajú na originalitu, kvalitu a kreatívny prístup k zloženiu priestoru.

Spoločnosť si je vedomá, že to najlepšie sa odráža v prírode, a preto ich výrobky vychádzajú z kombinácie modernosti a sveta okolo nás. Portfólio je pravidelne obohacované novými kolekciami obkladov inšpirovaných drevom, minimalistickým betónovým povrchom, krásou prírodného kameňa alebo elegantným mramorom. Výrobky Cerrad môžu splniť vaše sny o vynikajúcom a jedinečnom zložení. Rôzne vzory, rôzne farby a široká škála rôznych formátov vám umožňujú dosiahnuť svoje najodvážnejšie architektonické vízie s úplnou slobodou.

Od začiatku založenia sa spoločnosť zameriava na neustály vývoj – hľadanie nových inšpirácií, obohacovaním ponuky a prácou na prekvapivých riešeniach každý deň.