Obklady a dlažby Tubadzin
Obklady a dlažby Tubadzin

Obklady a dlažby Tubadzin.

Skupina Tubadzin je jedným z popredných poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb a dominuje na trhu v oblasti inovácií. Už od počiatkov svojej existencie dôsledne vyvíja svoju ponuku výrobkov a snaží sa ju prispôsobiť požiadavkám všetkých skupín zákazníkov. Každý výrobok spĺňa najprísnejšie európske normy. Bohatý sortiment skupiny Tubadzin je v súčasnosti tvorený štyrmi značkami: Tubadzin, Domino, Korzilius a Arte. Každá z týchto značiek vedie svoje vlastné, samostatné produktové rady a kolekcie. Ich rôznorodosť, čo sa týka štýlu, dizajnu, rozmerov a použitia, Vám umožní ich voľné aranžovanie.

Značka Tubądzin je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú unikátne riešenie pre svoje bývanie – štylistom vytvárajúcim interiéry, ktoré Vám dovolia odlíšiť sa. Značka pozostáva z piatich radov výrobkov: Tubadzin, Colour – veľkoformátové obklady a dlažby v sýtych farbách, pastel – určená pre investičné použitie, spĺňajúci mnoho dodatočných noriem, Majolika – inšpirovaná keramikou vyrábanou v stredomorskej oblasti a autorská podznačka Tubadzin – Maciej Zień, vytvorená v dielni známeho poľského módneho návrhára.

Značka Domino je zameraná na jednoduché a štýlové riešenie pre malé priestory za ekonomické ceny. Série tejto značky sú vhodné do všetkých priestorov Vašej domácnosti. Jej hlavnými vlastnosťami sú jednoduchosť, praktickosť a elegancia.

Značka Arte zahájila svoju výrobu v roku 2005 s cieľom kooperovať na európskom stavebnom trhu. Značka zahŕňa viac ako 40 sérii pre riešenie kúpeľni a podlahových plôch. Obsahuje klasické, moderné i minimalistické produkty pre stále náročnejšie požiadavky hobby zákazníkov.

Značka Korzilius siaha svojimi koreňmi až do roku 1846. Skúsenosti piatich generácií remeselníkov, nemecká precíznosť a neustála inovácia výrobných postupov umožňujú ponúknuť širokú škálu produktov: obkladov a dlažieb, terasové systémy, schodnice, klinkier a fasádne obklady, ktoré dovoľujú zaranžovať každé priestranstvo vo vnútri aj okolo domu.