Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Suchá výstavba

Ponúkame poradenstvo a pracovné postupy, základné princípy suchej výstavby pri rekonštrukcii, prestavbe, alebo stavbe rodinného domu so sadrokartónmi Rigips.
Systém Rigips ucelene sumarizuje všetky základné typy interiérových stavebných konštrukcií, ktoré sa do stavieb zabudovávajú systémom suchej výstavby. Stavebniny INGEMA majú pre Vás kolektív ľudí pracujúcich so značkou Rigips, ktorá je súčasťou svetového koncernu Saint-Gobain, radiaceho sa k najväčším výrobcom systémov suchej vnútornej výstavby. Okrem najpoužívanejších sadrokartónových systémov u nás nájdete aj konštrukcie reagujúce na zvyšujúce sa požiadavky trhu na lepší akustický komfort prostredia, či už sa to týka kvalitnejšej nepriezvučnosti konštrukcií z Modrej akustickej dosky, alebo lepšej zvukovej pohltivosti vnútorného prostredia z dosiek Gyptone alebo Rigiton.
V našej ponuke máme OSB dosky značky SWISS KRONO. Dosky sú vyrobené na báze dreva. Trojvrstvové, stláčané pod vysokým tlakom a teplotou vytvárajú vysoko odolný materiál. Dosky sú veľmi odolné, majú stabilný tvar, vysokú odolnosť proti nárazu, zvukovú izoláciu a jednoducho sa s nimi pracuje. Mikroštruktúra prekrývajúcich sa prameňov dreva bráni tomu, aby sa okraje počas používania a spracovávania naštiepovali a poškodili. Ich použitie je rôznorodé, najčastejšie v stavebníctve: obklady stropov, stien, striech a podláh, konštrukčné prvky, pomocné konštrukcie, debnenia, stavebné prvky či už v interiéri ale aj exteriéri.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.