OZNAM: Koronavírus COVID-19

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že naša spoločnosť v súvislosti s nariadením vlády SR týkajúcim sa zatvorenia prevádzok v období od 19.12.2020 do 24.1.2021 prijíma opatrenia vo forme obmedzenia osobného kontaktu vo všetkých svojich prevádzkach.

ZOZNAM OPATRENÍ V OBDOBÍ OD 19.12.2020 DO ODVOLANIA

– Interné priestory všetkých našich prevádzok budú pre verejnosť zatvorené.
Naši pracovníci budú spracovávať všetky cenové dopyty a objednávky telefonicky, e-mailom alebo cez e-shop počas pracovných dní :
Michalovce 7:30 – 16:15 / Košice 8:30 – 17:00 / Žilina, Trenčín 8:00 – 16:30 / Trnava 9:00 – 17:30 / Bratislava 9:00 – 17:30
– K odberu tovaru budete vyzvaný naším obsluhujúcim zamestnancom, po príprave na expedíciu.
– Výdaj tovaru je možný len na centrále v Michalovciach vo vyhradených zónach. Do tohto priestoru bude umožnené vstupovať len obchodným partnerom.
– Výdaj tovaru na ostatných pobočkách nie je možný, objednávky budú vybavené dodaním tovaru priamo na adresu zákazníka prostredníctvom špedičných firiem.
– V prípade odberu tovaru, Vám bude automaticky vystavená faktúra alebo predfaktúra. Hotovostný predaj nie je možný.

Vzhľadom na obmedzený režim fungovania v súvislosti s týmito opatreniami Vás prosím o kontaktovanie len s nevyhnutnými zákazníckymi požiadavkami.
Vzhľadom na to, že špedičné firmy fungujú bez zmien, veľkoobchod u nás tiež naďalej funguje.

V prípade zhoršenia situácie vás budeme informovať. Tieto opatrenia prijímame z dôvodu ochrany nie len našich zamestnancov ale aj samotných zákazníkov, aby sa minimalizovala možnosť šírenia nákazy.

Ďakujeme Vám za porozumenie a za prípadné nepríjemnosti a zdržania sa Vám vopred ospravedlňujeme.

 

 

Baner schôdzka

Kontakty na prevádzky:

Ingema Michalovce

Ingema Košice

Ingema Žilina

Ingema Trenčín

Ingema Bratislava

Ingema Trnava