Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Záhradná architektúra

V našom sortimente nájdete množstvo riešení, nové formáty a dizajn spevnených plôch – dlažby, platne ako aj plotové systémy.

Vysokokvalitné lícové tehly reprezentujú tehly KLINKER. Touto vlastnosťou ich predurčujeme na využívanie: – ako obvodové murivo (fasáda) – pre výstavbu komínov, plotov, parapetných dosiek i dlažieb – pre stavby záhradných altánkov a kozubov Tehly KLINKER, sa vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam veľmi dobre uplatnia všade tam, kde chceme vytvoriť trvalo krásne a kreatívne prostredie, ktoré nepodlieha času a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Popri klasických tehlách KLINKER si veľkú obľubu získali aj obkladové pásiky KLINKER, ktoré tiež slúžia na dotvorenie interiéru a exteriéru.
Stavebniny INGEMA ponúkajú zákazníkom široký a kvalitný sortiment kameňa pre využitie v stavebníctve, záhradnej architektúre, pri úprave exteriéru aj interiéru Vašich domovov a záhrad.

Stavebniny INGEMA tiež pre potreby oplotenia pozemkov ponúkajú kompletný sortiment pletív ako sú klasické pletené pletivá, plotové panely, moderné panelové oplotenia, lesnícke pletivá a drôty a taktiež chovateľské pletivá a podobne.
Na popularite získavajú čoraz viac aj Gabiony. Zvárané gabiony sú koše vytvorené zo zváraných sietí, do ktorých sa priamo na stavbe plní kameň a týmto sa vytvárajú moduly ako napr. oporné múry, oplotenia, deliace steny, hrádze a podobne.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.