Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Záhradná architektúra

V našom sortimente nájdete množstvo riešení, nové formáty a dizajn spevnených plôch – dlažby, platne ako aj plotové systémy.

Vysokokvalitné lícové tehly reprezentujú tehly KLINKER. Touto vlastnosťou ich predurčujeme na využívanie: – ako obvodové murivo (fasáda) – pre výstavbu komínov, plotov, parapetných dosiek i dlažieb – pre stavby záhradných altánkov a kozubov Tehly KLINKER, sa vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam veľmi dobre uplatnia všade tam, kde chceme vytvoriť trvalo krásne a kreatívne prostredie, ktoré nepodlieha času a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Popri klasických tehlách KLINKER si veľkú obľubu získali aj obkladové pásiky KLINKER, ktoré tiež slúžia na dotvorenie interiéru a exteriéru.
Stavebniny INGEMA ponúkajú zákazníkom široký a kvalitný sortiment kameňa pre využitie v stavebníctve, záhradnej architektúre, pri úprave exteriéru aj interiéru Vašich domovov a záhrad.

Stavebniny INGEMA tiež pre potreby oplotenia pozemkov ponúkajú kompletný sortiment pletív ako sú klasické pletené pletivá, plotové panely, moderné panelové oplotenia, lesnícke pletivá a drôty a taktiež chovateľské pletivá a podobne.
Na popularite získavajú čoraz viac aj Gabiony. Zvárané gabiony sú koše vytvorené zo zváraných sietí, do ktorých sa priamo na stavbe plní kameň a týmto sa vytvárajú moduly ako napr. oporné múry, oplotenia, deliace steny, hrádze a podobne.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.


Príďte sa poradiť alebo inšpirovať pri úprave bývania.
Navštívte ingema predajne:
Bratislava, Trenčianska Turná, Topoľčany, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Michalovce