Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Železiarstvo

V predajni Stavebniny INGEMA nájdete spojovací materiál rôzneho typu, kotvy, vruty, metrické skrutky od značkiek FISCHER, TOP KRAFT HILTI a RIGIPS skrutky pre sadrokartony.
V ponuke máme správne riešenie pre každú aplikáciu alebo ponúkame univerzálnu hmoždinku pre každý typ stavebného materiálu. Ktoré hmoždinky mám použiť v dutinových materiáloch, v plnom murive alebo pre doskové materiály? Poradíme Vám u nás na predajni.

Pri výbere správneho náradia na pokládku obkladov a dlažieb máme v ponuke profesionálne značky od španielskeho výrobcu RUBI- alebo talianskej firmy BATTIPAV a SIGMA.
Nemecký STORCH predstavuje systémové riešenia pre náradie na maľovanie, murovanie, tapetovanie alebo renováciu stien v interiéri ale aj exteriéri.

V segmente dielenského náradia je zastúpená základná ponuka všetkych najbežnejšie používaných dielenských nástrojov, od kladív, cez toolboxy až po širokú škálu rezných a brúsnych kotúčov pre suché ako aj mokré rezanie na manuálne (do uhlovej brúsky) alebo strojové použitie (do elektrických stolových píl).

Inštalatéri, plynári a kurenári, ktorí nakupujú u nás dlhodobo spoliehajú na kvalitu, ktorú predstavuje overená značka REMS, ktorý je jedným z popredných výrobcov strojov a náradia na opracovávanie rúr.

Pre ochranu pred mechanickými a chemickými vplyvmi pri práci máme v ponuke široký sortiment ktorý zahŕňa rukavice, ochranu proti pádu, ochranu sluchu, ochranu dýchacích ciest, ochranu hlavy, ochranu očí, ochranné obleky a oveľa viac týkajúce sa osobnej bezpečnosti.

Kvalita za skvelú cenu.

Kvalita za skvelú cenu.